Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Bałtyk i Północne(43)
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż
Poniżej znajduje się lista działów, w których znajdziecie towary.
BHMW i BSH  

BHMW i BSH(8)

BSH - Bundesamt für Seeschifffahrt und Hydrographie - to niemieckie oficjalne wydawnictwo wydające mapy morskie niemieckich wybrzeży Bałtyku i Morza Północnego. Wydaje również we współpracy z Biurem Hydrograficznym Marynarki Wojennej mapy wybrzeży Polski. Mapy są wydawane na nowo co kilka lat, a w przerwach dostępne są darmowe zestawy poprawek na stronach WWW wydawcy. Oferujemy poręczne atlasy jachtowe tego wydawnictwa. W tym dziale również publikacje BHMW: locje, spisy świateł itp.
Delius Klasing - Bałtyk i Północne - locje  

Delius Klasing - Bałtyk i Północne - locje(8)

Niemieckie wydawnictwo publikujące serię doskonałych (niemieckojęzycznych) przewodników nie tylko po Bałtyku i Północnym. Znajdziemy tutaj locje wybrzeży Niemiec, Holandii, Szwecji, Polski, Litwy, Łotwy, Estonii i Finlandii.
Delius Klasing - Bałtyk i Północne - mapy  

Delius Klasing - Bałtyk i Północne - mapy(3)

Mapy niemieckiego wydawnictwa Delius Klasing. Szczegółowe i czytelne pakiety map dla żeglarzy, obejmujące wybrzeże Niemiec, ale również Danii i Szwecji.
Locje - Jerzy Kuliński  

Locje - Jerzy Kuliński(6)

Niezrównane locje równie niezrównanego Autora. Opisy, plany i podejścia, ale również anegdotki i ciekawostki na temat portów i akwenów. Doskonałe, żeby przygotować się do rejsu.
Locje i przewodniki  

Locje i przewodniki(8)

Locje Bałtyku i Północnego, wydawców znanych i całkiem niszowych. Imray, Almapress i innie - to, co potrzebne, żeby żeglować po morzu.
Mapy szwedzkie  

Mapy szwedzkie(7)

Mapy szwedzkiego biura hydrograficznego: Sjofartsverket. Poręczne, żeglarskie formaty, w foliowej kopercie. Dokładne arkusze nawigacyjne wybrzeży wschodniego i zachodniego.
NV-Verlag - Bałtyk i Północne  

NV-Verlag - Bałtyk i Północne(3)

Doskonałe mapy wydawnictwa NV-Verlag z Arnis. Wydawane na dobrym papierze odpornym na wilgoć, do większości załączony też przewodnik po portach ze schematami, oraz płyta CD z mapą i programem nawigacyjnym.
 
  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho