Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Mapy, locje i przewodniki żeglarskie    -> Bałtyk i Północne          ->Delius Klasing - Bałtyk i Północne - locje


Danemark 1
Autor: Jan Werner
Zdecydowanie najlepszy spośród przewodników po popularnym regionie Danii położonym pomiędzy Jutlandią i Laeso, gdzie fascynujące piękno krajobrazu dopełniają miejscowe zabytki i lokalne ciekawostki. Kolorowe plany i zdjęcia portów jak również ciekawe porady dotyczące pieszych wycieczek czynią ten tomik obowiązkowym towarzyszem zarówno wędrówki jak i rejsu w tamte okolice.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 84 zł     

Danemark 2
Autor: Jan Werner
Przewodnik obejmujący region południowej Danii położony pomiędzy Fuenen i Bornholmem, świeżo aktualizowany. Sprawdzony i wiarygodny, doskonały na tradycyjny urlop jak i na rejs morski. Cenne porady i przykładowe propozycje pieszych wycieczek.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 84 zł     

Kustenhandbuch Baltikum mit Sudkuste Finnland
Przewodnik opisuje wybrzeże litewskie, łotewskie i estońskie - od Kłajpedy po Narwę - oraz południowe wybrzeże Finlandii od portu Hanko powyżej Helsinek do portu Hamina. Zawiera wiele szczegółowych, kolorowych planów portów i fotografii.
Książka w języku niemieckim.
Wydana wiosną 2006r.
Cena: 82 zł     

Kustenhandbuch Mecklemburg - Vorpommern
Książka - przewodnik dla żeglarzy, o charakterze locji - opisuje wybrzeże niemieckie od Zatoki Wismarskiej po Zalew Szczeciński (zaczepiając też o polskie porty Zalewu). Tekst uzupełniają kolorowe ilustracje i planiki portów. Wielką zaletą książki jest to, że stara się opisać nawet najmniejsze kąty, które warto odwiedzić. Całość jest rzeczą bardzo przydatną kapitanom zwłaszcza mniejszych jachtów, planujących zwiedzanie niemieckiego wybrzeża. Książka w języku niemieckim.
Cena: 114 zł     

       
Lofoten. Nordmeerkusten - Rolf Reinicke
Przewodnik turystyczno-krajoznawczy po Lofotach. Liczne zdjęcia, w tym z lotu ptaka, informacje dla turystów. Nie zawiera planów portów i informacji stricte nautycznych.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 86 zł     

Nordsee-Blicke (eine Segelreise im Gezeitenmeer)
Autor książki, William Erdmann i jego żona Astrid spędzili pięć miesięcy na swoim jachcie KATHENA INA, aby móc poznać i opisać Morze Północne w każdej jego postaci. Po wypłynięciu ze Schleswig-Holstein para żeglarzy wybrała się, by podziwiać krajobrazy i mieszkańców wybrzeży Danii i Norwegii. Ich trasa prowadziła przez Holandię i Belgię do Francji, dalej do Anglii, a w końcu na Atlantyk i do wnętrza Hybrydów.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 34 zł     

Nordseekuste 1
Autor: Jan Werner
Przewodnik autora cyklu "Hollanad" zaopatrzony w kolorowe zdjęcia i plany portów oraz szczegółowe opisy tego fascynującego akwenu. Profesjonalny opis uważanego za "kapryśny" odcinka drogi pomiędzy Cuxhaven i Helder. Najświeższe dane i przykładowe plany rejsów z Cuxhaven do Helder.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 76 zł     

Nordseekuste 2: Elbe bis Sylt
Drugi tom przewodnika Jana Wernera: "Nordseekueste: Elbe bis sylt" dopełnia opisu wybrzeży Morza Północnego
W tomie pierwszym opisana jest część położona na zachód od Elby aż do holenderskiego Helder, w tomie drugim zaś opisana jest sama Elba i obszar położony dalej na północ aż do Sylt. Niniejszy tom obejmuje niemal całą płyciznę Morza Północnego, zarówno niemiecką jak i holenderską. Obejmuje on również większe rzeki wpadające do Morza Północnego jak i pobliskie kanały.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 76 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho