Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Środki ratunkowe    -> Sprzęt sygnalizacyjny i ratunkowy          ->Znaki sygnalizacyjne i akcesoria


Bojka ratownicza typu pamelka
Bojka stosowana przez ratowników, osoby zabezpieczające kąpieliska, może być też stosowana na jachcie. Sprawdzony kształt ułatwia posługiwanie się nią. W komplecie pas i linka. Nosidełko - szelki należy nabyć osobno. Nosidełko umożliwia szybkie odpięcie bojki, może być też mocowane do elementów jachtu jako uchwyt bojki.
   

Dryfkotwa
Dryfkotwa wykonana z mocnego, powlekanego PVC, wzmocnionego taśmami.
Kolor: pomarańczowy.
   

Gwizdek do pasa ratunkowego
Gwizdek morski do pasa ratunkowego, wykonany z tworzywa sztucznego (nie koroduje).
Długość: 7cm.
Kolor pomarańczowy.
Zgodny z SOLAS 74, LSA Code i EN12402-8
Cena: 4.50 zł     

Kula kotwiczna średnica 350 mm
Plastykowa składana kula - oznaczenie wymagane dla jachtu stojącego na kotwicy. Wykonana z wytrzymałego plastyku nie rdzewieje, złożona zajmuje niewiele miejsca.
Cena: 37 zł     

Pławka świetlna na baterie
Pławka świetlna zasilana bateriami (nie wliczone) R20. Dzięki temu jej atest nie jest ograniczony czasowo. Pławka posiada znak Wheelmarka. Zapala się automatycznie po wrzuceniu do wody/ustawieniu do pionu, wymagana na jachtach morskich i z żeglugą całodobową.
Cena: 79 zł     

Racje Żywnościowe SEVEN OCEANS 500 g
Racje żywnościowe Seven Oceans dostarczają wysokoenergetycznej diety rozbitkom znajdującym się na szalupach lub tratwach ratunkowych. Są także popularne wśród podróżników, turystów górskich, amatorów survivalu, itp. Produkt norweski z unaniami administracji morskich większości krajów świata, wykraczający ponad wymogi Konwencji SOLAS. Opakowanie wysokiej jakości z instrukcjami użycia w 14 językach. Produkt gotowy do spożycia po otwarciu opakowania.
Cena: 17 zł     

           
Siatka na reling
Siatka z nylonu, linki 3 mm. Rozmiar oczka 40 mm. Do mocowania na relingu o wysokości od 40 do 60 cm. Zapobiega wypadnięciu dziecka, psa, a również osoby pracującej na dziobie czy odłożonego żagla lub innego przedmiotu do wody.
Kolor biały.
Cena: 18.50 zł/m 
   

Taśma odblaskowa SOLAS przylepna 5 m
Taśma odblaskowa typu SOLAS przylepna. Wymagana na kołach i innych środkach ratunkowych, przydatna w renowacji podniszczonego sprzętu, przy samodzielnym oznaczaniu środków ratunkowych oraz do oznaczenia rzeczy nie związanych z żeglarstwem, jak np. rower. W rolkach po 5 metrów.
Cena: 115 zł     

Trójkąt
Składany, plastykowy trójkąt, wysokość 470 mm. Jest to sygnał wymagany, gdy jacht płynie równocześnie na silniku i żaglach. Wykonany z odpornego plastyku, nie rdzewieje.
Cena: 65.01 zł     

Zestaw korków drewnianych 5-28
Zestaw drewnianych korków-zatyczek w różnych rozmiarach. Dziesięć sztuk.
Cena: 14 zł     

Zestaw naprawczy do pontonów ClamSeal
Zestaw do naprawy pontonów, gumowych łódek, tratw ratunkowych, zbiorników wypornościowych, wykonanych z takich materiałów jak PVC, czy hypalon. Może być użyty nie tylko na brzegu, ale również podczas pływania, na wodzie,a nawet pod wodą. W sposób szybki i prosty pozwoli naprawić uszkodzenie i bezpiecznie dopłynąć do brzegu.
Cena: 44 zł     

Zestaw naprawczy do pontonów mini
Zestaw do naprawy artykułów wykonanych z miękkiego PVC, imitacji skóry. Zawiera dwie łatki o średnicy 35mm, jedną łatkę o średnicy 45mm, jedną łatkę 70x35mm, tubkę kleju 6g. Łatki są przezroczyste.
Cena: 17.99 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho