Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Odzież żeglarska    -> Sztormiaki, kurtki, kombinezony          ->Kurtki sztormiaka


Kurtka sztormiaka BMS Challenge of America
Wodoodporna kurtka sztormiaka typu "offshore". Zapinana na suwak, podwójna klapa zabezpieczająca zamek, kołnierz podszyty polarem, chowany w kołnierzu kaptur, regulowane mankiety, wewnątrz mankiet neoprenowy,
kieszenie ocieplane polarem plus dwie duże kieszenie z przodu zabezpieczone przed wodą, paski odblaskowe na rękawach i piersi.
   

Kurtka sztormiaka BMS Challenge of Sardinia
Wodoodporna kurtka sztormiaka typu "Coastal". Doskonała na weekendowe pływanie czy śródlądzie. Kołnierz podszyty polarem, kaptur chowany w kołnierzu, neoprenowe mankiety, podszywane polarem kieszenie, wewnętrzna kieszeń zapinana na zamek, paski odblaskowe na ramionach i piersi.
   

Kurtka sztormiaka Gotop Canberra
Kurtka sztormiaka typu "coastal/inshore", nieoddychająca, wodoodporna. Zapinana na rzep + suwak, kołnierz podszyty polarem, kieszenie ocieplane polarem, ściągacz na dolnej krawędzi kurtki, regulowane mankiety, kaptur chowany w kołnierzu.
   

Kurtka sztormiaka Gotop Halifax
Kurtka sztormiaka typu "coastal-inshore", oddychająca, wodoodporna. Zapinana na rzep + suwak, kołnierz podszyty polarem, kieszenie ocieplane polarem, ściągacz w pasie i na dolnej krawędzi kurtki, regulowane mankiety, chowany w kołnierzu kaptur, pasek odblaskowy na kapturze.
     

Kurtka sztormiaka Gotop Skagen
Kurtka sztormiaka typu "offshore", oddychająca, wodoodporna. Zapinana na rzep + suwak, kołnierz podszyty polarem, kieszenie ocieplane polarem, ściągacz w pasie na plecach i na dolnej krawędzi kurtki, regulowane mankiety, chowany w kołnierzu kaptur, paski odblaskowe na rękawach, kapturze i piersi.
     

Kurtka sztormiaka Marinepool Marine Performance II
Wodoodporna, oddychająca kurtka sztormiaka typu "offshore", doskonała do żeglowania po morzu. Membrana MPU doskonale zabezpiecza przed wiatrem, utrzymuje odpowiednią regulację temperatury i wilgotności ciała, chroni przed wychłodzeniem w bezruchu i jednocześnie nie dopuszcza do przegrzania ciała w czasie manewrów oddając wilgoć „na zewnątrz”. Materiał 100% Nylon (Tussor). Podszewka siatkowa 100% Polyester.
     

Kurtka sztormiaka Prorainer Yachting
Wodoodporna, oddychająca kurtka sztormiaka typu Coastal. Doskonała na weekendowe pływanie czy śródlądzie. Membrana T-Core, zewnętrzna warstwa z nylonu, wzmocnione i wodoodporne szwy, podszywane polarem kieszenie (plus dwie zabezpieczone przed wodą) i kołnierz, chowany kaptur. Neoprenowe mankiety. Sztormiak wyposażony jest w paski odblaskowe. Podwójna klapa zabezpieczająca zamek.
     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho