Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Kosmetyki jachtowe          ->Swobbit system - czyszczenie pokładu


Do ściągania wody - Swobbit
Gumki do ściągania wody z pokładu, okien i innych powierzchni. Wykonane z bardzo elastycznego tworzywa, przekrój litery T, zbierają wodę jednym pociągnięciem. Nie rysują laminatu, okien ani powierzchni malowanych. Dzięki wyjątkowej elastyczności zbierają wodę nawet z zaokrąglonych powierzchni.

Przez zastosowanie adaptera można połączyć z teleskopami systemu Swobbit. Nie dotyczy modelu z uchwytem ręcznym.
   

Podkładka do szorowania Swobbit
Podkładki - tafelki do szorowania Swobbit służą do czyszczenia powierzchni. Różne stopnie szorstkości pozwalają na czyszczenie różnych powierzchni, od gładkich po lekkie zdzieranie zszarzałego teku. Mocuje się je do specjalnej końcówki Swobbit. W zestawie dwie podkładki.
   

Ściereczka pyłochłonna
Komplety trzech ściereczek z mikrofibry o różnym przeznaczeniu:
- granatowa - wysoko chłonna o twardszym splocie używana do całkowitego usuwania pozostałości po woskach i preparatach polerskich, które dłużej pozostawiono na elemencie. Pozostawia głęboki połysk bez "efektu pylenia". W celu uzyskania idealnego efektu pracy ściereczka powinna być zawsze sucha. Wchłania kurz i roztocza o wiele dokładniej niż zwykłe ścierki, dlatego jest polecana dla alergików.
- zielona - posiada specjalistyczny splot włókien, które efektywnie usuwają resztki po paście i idealnie nadają się do polerowania szkła, stali szlachetnej, szyb oraz czyszczenia elementów plastikowych. Skutecznie usuwa smugi, nie rysuje, pochłania wilgoć, kurz itp.
- pomarańczowa - o dwóch różnych długościach mikrowłókien, które umożliwiają szybkie i precyzyjne usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Szczególnie przydatna podczas usuwania pozostałości z past polerskich. Powierzchnię z krótszymi mikrowłóknami stosować do wstępnego usuwania resztek past polerskich. Powierzchnię z dłuższymi mikrowłóknami stosować do finalnego wykończenia wypolerowanych powierzchni.
   

   
Szczotka aluminiowa z zaokrąglonymi bokami Yachticon
Szczotka aluminiowa z zaokrąglonymi bokami. Posiada aluminiowy teleskop osiągający długość od 90 cm do 175 cm. Szerokość robocza: 30 cm. Miękka szczotka z boczną szczeciną, można ją podłączyć do wody za pomocą szybkozłączki.
Waga: 1,5kg.
Cena: 69 zł     

Szczotka systemu Swobbit
Firma Swobbit oferuje wybór szczotek, od bardzo miękkich po bardzo twarde, które ruszą nawet zastarzały brud. Mocowanie: trzonki systemu Swobbit. Elementy odporne na korozję, korpus osłonięty miękkim tworzywem, by uniknąć zadrapań powierzchni.
     

Trzonek teleskopowy do szczotek Swobbit
Trzonek do szczotek systemu Swobbit. Wysuwany teleskopowo, anodowane specjalne aluminium o wysokiej wytrzymałości. Profil kroplowy zapewnia znacznie większą wytrzymałośc przy niewielkiej masie. Do trzonków Swobbit można dołączać różne akcesoria, jak szczotki, mopy, haki bosaka itd.
     

Wiaderko gumowe
Gumowe wiaderko z metalowym pałąkiem zaopatrzonym w kauszę.
Średnica na dole: 180mm.
Średnica na górze: 240mm.
Pojemność: 7l.
Cena: 85.01 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho