Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Kosmetyki jachtowe          ->Polerowanie metalu, smary


Ballistol spray
Doskonałej jakości smar uniwersalny w aerozolu o różnorodnym zastosowaniu, którego właściwości nie ulegają przeterminowaniu. Doskonały do czyszczenia i pielęgnacji broni, skór i drewna, znajduje również zastosowanie w żeglarstwie oraz w gospodarstwie domowym. Wypiera wilgoć, idealny do konserwacji kłódek i zamków samochodowych, zabezpiecza elementy gumowe i uszczelki.
Pojemność 200 ml.
Cena: 19 zł     

Metall Polish RS
Preparat do czyszczenia, pielęgnacji oraz konserwacji wszelkiego rodzaju powierzchni metalowych. Może być stosowany do stali nierdzewnej, miedzi, mosiądzu, chromu, aluminium. Usuwa zanieczyszczenia z soli, wapna, rdzy, oraz zanieczyszczenia organiczne, usuwa drobne rysy z czyszczonych powierzchni oraz w łatwy i szybki sposób nadaje im połysk. Działa antykorozyjnie, chroni przed promieniami UV.
Pojemność: 500ml.
Producent: Rooto System.
Cena: 50 zł     

   
Multi-Purpose Grease
Natłuszcza, zabezpiecza i chroni wszelkie elementy ślizgowe, obrotowe, kołowe i walcowe. Zapobiega zacieraniu się. Uszczelnia wszystkie części i pokrywa wodoodporną emulsją. Wysoka odporność na temperaturę (-20oC/+80oC), słoną wodę, korozję i warunki pogodowe. Nie spływa. Zachowuje swoją lepkość i konsystencję we wszelkich warunkach pogodowych.
Pojemność: 250 g.
Producent: Yachticon.
Cena: 17.99 zł     

Środek do czyszczenia elementów chromowanych RS
Oczyszcza z rdzy i tlenków nawet mocno skorodowane elementy i powierzchnie chromowane oraz metalowe, usuwa osady wapienne, czyści powierzchnie ocynkowane.Iidealnie sprawdza się w czyszczeniu metalowych elementów, takich jak kosze dziobowe i rufowe, relingi, kabestany, drabinki, knagi.
Pojemność: 1l.
Producent: Rooto System.
Cena: 29 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho