Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Kosmetyki jachtowe          ->Czyszczenie i konserwacja laminatu


Acrylic Glass Care - środek do mycia pleksi
Preparat przeznaczony do usuwania brudu na akrylu, żywicach i innych powierzchniach z plastiku. Przywraca blask zmatowiałej powierzchni. Zapobiega pęknięciom na skutek naprężeń powierzchni, a antystatyczne składniki zapobiegają osadzaniu się kurzu, zapewniając długotrwałą ochronę.
Sposób użycia: należy rozpylić preparat i polerować szmatką z krótkim włosiem.
Pojemność: 500 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 32 zł     

Acrylic Scratch Remover
Usuwa małe i średnie zadrapania, plamy i przebarwienia na powierzchniach akrylowych, żywicach i wszelkiego rodzaju plastikach, zapewnijąc długotrwałą ochronę przed gromadzeniem się brudu i zarysowaniami.
Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Najlepsze efekty uzyskuje się używając wolnoobrotowego urządzenia polerującego. Następnie pozostawić do wyschnięcia i wypolerować do połysku.
Pojemność: 250 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 32 zł     

Algae and Muscle Remover
Usuwa algi, wodorosty, glony, muszle, rdzę i inne zanieczyszczenia z kadłuba poniżej linii wodnej na jachtach żaglowych i motorowych.
Przed użyciem należy sprawdzić, czy powierzchnia, która ma być czyszczona jest do tego odpowiednia oraz sprawdzić trwałość koloru. Preparatu można używać tylko na powierzchnie zmywalne. Rozpylić produkt na powierzchnię z odległości około 20cm - 30cm. Pozwolić na działanie w zależności od stopnia zabrudzenia. Następnie spłukać dużą ilością wody. Czyścić szczotką albo gąbką.
Pojemność: 500 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 32 zł     

Anti Gilb - Yellow Stain Remover
Usuwa przebarwienia pochodzenia organicznego z laminatu, żelkotu i farby (min. wodorosty, osady powstające na styku linii wodnej, rdzę). Nie wymaga szorowania.
Pojemność: 500 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 37.99 zł     

Boat Wash
Szampon w postaci koncentratu o uniwersalnym zastosowaniu. Czyści dokładnie, zapewniając połysk i nie pozostawiając smug. Przeznaczony do plastiku i lakierowanych powierzchni. Wysoka wydajność.
Przed użyciem należy dobrze wstrząsnąć. Stosować w proporcji około 15g na 8l wody. Dokładnie czyścić powierzchnię gąbką i pozwolić na działanie przez krótki czas. Spłukać czystą wodą.
Pojemność: 500 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 35.01 zł     

Boat Wax
Do długotrwałej ochrony przeciw słonej wodzie, promieniom UV i innym szkodliwym warunkom, do wszystkich tworzyw sztucznych, żelkotów, lakierów i metali. Nie zawiera materiałów ściernych. Z woskiem akrylowym, dającym optymalną ochronę powierzchni. Bardzo wydajny i łatwy do nakładania.
Sposób użycia: wstrząsnąć dobrze butelkę przed użyciem. Oczyścić powierzchnię. Nałożyć Yachticon Boat Wax na miękką, czystą bawełnianą szmatkę. Wetrzeć dobrze, wykonując równe, koliste ruchy. Pozostawić do wyschnięcia przez krótki czas, następnie wypolerować na połysk.
Czyścić jednorazowo małe powierzchnie. Zmieniać regularnie szmatki. Nie pracować bezpośrednio na słońcu lub w zbyt niskich temperaturach.
Pojemność: 500ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 43 zł     

Decks Wachs - wosk do pokładów
Produkt do zabezpieczania powierzchni antypoślizgowych (tzw. traków) na pokładach. Zabezpiecza pokład przed brudem, olejem, sadzami, działaniem czynników atmosferycznych, wody słodkiej i słonej oraz promieniowaniem UV. Wzmacnia właściwości przeciwpoślizgowe. Rozjaśnia kolory i poprawia wygląd pokładu.
Pojemność: 500ml.
Cena: 37.99 zł     

Gummistreifen Entferner - usuwacz śladów gumy i sadzy
Błyskawicznie usuwa ślady gumy, oleju, smoły i sadzy z kadłuba. Doskonały do usuwania śladów po oponach lub butach oraz sadzy z okolic wydechu. Nadaje się na laminat (żelkot), inne tworzywa sztuczne oraz farby i lakiery. Wystarczy rozpylać produkt, pozostawić na chwilę by zadziałał, a następnie spłukać wodą i gąbką.
Pojemność: 0,5l.
Cena: 35.01 zł     

High Speed Wax - szybki wosk do laminatu 0,5l
Wosk ten umożliwia pokrycie łodzi z najmniejszym nakładem czasu i wysiłku. Długotrwała ochrona przeciwko nowym zabrudzeniom, promieniom UV, słonej wodzie i deszczom.
Cena: 44 zł     

Koncentrat do myjek ciśnieniowych
Hochdruck Reinigungskonzentrat - koncentrat czyszczący do myjek ciśnieniowych z dozownikiem środka czyszczącego. Łatwo usuwa każdego rodzaju ze wszystkich powierzchni, a w szczególności zanieczyszczenia atmosferyczne, ptasie odchody, ciemne i zielone zacieki, zabrudzenia okolic wydechu, ślady po gumie, olejach i innych tłustych osadach. Może być używany do jachtów, łodzi, samochodów, plandek, tentów, tkanin, plastików i innych podobnych powierzchni.
Pojemność: 1l.
Cena: 29 zł     

Kunststoff Bootspflege - środek do konserwacji laminatu
Czyści, poleruje i zabezpiecza laminat, żelkot oraz malowane powierzchnie w jednym, łatwym kroku. Usuwa lekkie i średnie zarysowania oraz utlenienie żelkotu. Zapewnia długotrwałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi, promieniowaniem UV oraz wodą słodką i słoną. Nie zawiera silikonu.
Pojemność: 0,5l.
Cena: 42 zł     

Marine Wax
Wysokiej jakości żółty wosk Carnauba połączony z twardymi akrylowymi woskami, zapewnia długotrwałą ochronę laminatu, żelkotu, metalu i malowanych powierzchni.
Zawiera inhibitory UV, łatwy w użyciu.
Pojemność: 300g.
Producent: Yachticon.
Cena: 55.01 zł     

Premium Hard Wax with Teflon
Wysokiej jakości wosk z dodatkiem teflonu, zapewniający ochronę powierzchni z laminatu, żelkotu oraz malowanych, również przed promieniowaniem UV. Jest bardziej trwały niż konwencjonalne woski. Doskonale wygładza powierzchnię.
Nakładanie: ręcznie lub za pomocą maszyny do woskowania.
Pojemność: 500 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 55.01 zł     

Premium Polish with Teflon
Wysokiej jakości środek polerujący. Zapewnia ochronę przed zużyciem i ścieraniem laminatu, żelkotu i malowanych powierzchni, dłuższą niż tradycyjne środki polerujące.
Nakładanie: ręcznie lub za pomocą maszyny polerującej.
Pojemność: 500ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 55.01 zł     

                             
Regenstreifen Entferner - usuwacz ciemnych zacieków
Trwale usuwa ciemne zacieki powstałe ze spływania wody. Skuteczny na wszystkie rodzaje zabrudzeń. Bardzo prosta aplikacja w sprayu - rozpylić produkt na czyszczonej powierzchni, pozwolić mu działać, a następnie spłukać. Produkt można stosować na laminat, żelkot, stal nierdzewną i powierzchnie malowane farbami.
Pojemność: 500 ml
Producent: Yachticon.
Cena: 37.99 zł     

Rubbing ohne silikon - płyn polerski bez silikonu
Środek polerski do usuwania przebarwień, wyblaknięć, utlenienia i niezbyt głębokich rys żelkotu (laminatu), powłok malarskich oraz metalu. Produkt w postaci płynnej łatwy i szybki w użyciu z formułą "Fast-cutting". Może być aplikowany ręcznie lub polerką. Chroni powierzchnię nadając jej lśniącą gładkość.
Pojemność: 500g
Producent: Yachticon
Cena: 39 zł     

Rust and Stain Remover - usuwacz rdzy i zacieków
Łatwo, szybko i automatycznie usuwa plamy rdzy, kamienia oraz inne uporczywe zanieczyszczenia z żelkotu, plastiku i lakierowanych powierzchni.
Sposób użycia: przed zastosowaniem sprawdzić czy powierzchnia, która ma być czyszczona jest do tego odpowiednia. Sprawdzić trwałość koloru. Stosować tylko na powierzchnie zmywalne. Nie stosować z innymi rozpuszczalnikami (chlor). Nie stosować na powierzchnie metalowe.
Rozpylić produkt na powierzchnię z odległości około 20-30 cm. Pozostawić na krótko do działania, następnie spłukać dużą ilością wody. Następnie utrwalić woskiem.
Pojemność: 500 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 35.01 zł     

Salz und Kalkflecken - usuwacz soli i kamienia
Usuwa sól i kamień z powierzchni takich jak na przykład szkło, akryl, poliwęglan, pleksi, PVC, lakier, farba, stal nierdzewna, tworzyw sztuczne. Szczególnie przydatny do okien i luków. Wystarczy rozpylać produkt, pozostawić na chwilę by zadziałał, a następnie spłukać wodą i gąbką.
Pojemność: 0,5l.
Cena: 36 zł     

Seapower Cleaner and Wax - 0,5l
Usuwa osady, ślady po odbijaczach, tłuszcz, brud, zacieki i przebarwienia. Trwale przywraca naturalny wygląd i połysk żelkotu oraz uszczelnia go. Najpowszechniej używany produkt z linii Seapower. Czyści i jednocześnie woskuje żelkot lub farbę. Zawiera najlepszy wosk Carnauba i silikon.
Cena: 35.01 zł     

Seapower Color Restorer
Preparat odnawia i przywraca naturalny kolor żelkotu bez powodowania uszkodzeń powierzchni. Usuwa utlenienia, głęboko wżarty bród oraz przebarwienia i przywraca pierwotny kolor powierzchni. Nadaje się do żelkotów wszystkich kolorów, także ciemnych.
Pojemność: 0,5l.
Cena: 59 zł     

Seapower Hull Cleaner
Preparat pozwala szybko i łatwo oczyścić kadłub z zażółceń oraz zabrudzeń olejami, algami i innymi nieczystościami. Jego użycie nie powoduje uszkodzenia farby na linii wodnej oraz antifoulingu. Wystarczy rozpylić preparat na czyszczonej powierzchni, poczekać aż zajdzie reakcja chemiczna i spłukać słodką wodą.
Pojemność: 0,50l.
Cena: 49 zł     

Seapower Super Poly Boat Wax
Nadaje się do stosowania na laminat, metale oraz farby i lakiery wszystkiego typu. Zapewnia ich wysoki połysk i długotrwałą ochronę. Zawiera 100% czystego wosku Carnauba przez co zapewnia maksymalną ochronę zabezpieczonej nim powierzchni przed wpływem warunków atmosferycznych, wody słodkiej i słonej oraz promieniowania UV.
Jednokrotne użycie wosku wystarczająco zabezpiecza kadłub przez cały sezon.
Pojemność: 0,50l.
Cena: 44 zł     

Solarmodule Reiniger - czyścik do paneli słonecznych
Usuwa uporczywe osady i wszelkiego rodzaju zabrudzenia z paneli słonecznych (zanieczyszczenia mogą zmniejszać skuteczność do 15%). Może poprawić efektywność instalacji o 100% w stosunku do stanu wyjściowego. Pozostawia antystatyczną warstwę ochronną przed ponownym zabrudzeniem. Mogą być wykorzystywane także do paneli w domu, ogrodzie i innych miejscach.
Pojemność: 0,5l.
Cena: 43 zł     

Sorpcyjna poduszka hydrofobowa
Sorpcyjne poduszki hydrofobowe, wchłaniają tylko zanieczyszczenia olejowe, nie wchłaniając wody. Dzięki temu mogą służyć do zbierania zanieczyszczeń z przedziałów maszynowych, zęz czy zbiorników. Utrzymują się na powierzchni wody. Jedna poduszka wchłania ok. 3.5 l zanieczyszczeń.
Cena: 29.20 zł     

Środek do czyszczenia tworzyw sztucznych RS
Preparat czyszczący, który bez trudu usuwa najbardziej uporczywe zanieczyszczenia z powierzchni tworzyw sztucznych, doskonale radzi sobie z nalotami nikotynowymi oraz czyszcząc wszelkie powierzchnie wykonane z tworzyw sztucznych, niweluje przy tym nieprzyjemne zapachy.
Nie pozostawia żadnych śladów na czyszczonych powierzchniach, a dodatkowo działa antystatycznie. Sprawdza się również przy czyszczeniu materiałów tekstylnych.
Pojemność: 1l.
Producent: Rooto System.
Cena: 29 zł     

Środek do usuwania zanieczyszczeń olejowych RS
Bardzo skuteczny środek alkaiczny, zawierający substancje powierzchniowo czynne. Dzięki swoim absorpcyjnym właściwościom, niezastąpiony w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń organicznych, takich jak resztki oleju, sadzy lub palonej żywicy oraz resztek paliwa ciężkiego. Doskonały również do czyszczenia silników, zęz itp. Bardzo skuteczny w czyszczeniu płytek okładzinowych, ściennych oraz podłogowych.
Pojemność: 1l.
Producent: Rooto System.
Cena: 32 zł     

Uniwersalny środek czyszczący RS
Niezastąpiony w czyszczeniu powierzchni z zanieczyszczeń organicznych, takich jak osady z powietrza, sadza, olej, insekty. Doskonale sprawdza się przy usuwaniu wszelkich zanieczyszczeń wapiennych. Po użyciu pozostawia na czyszczonej powierzchni specjalną, niewidoczną, antystatyczną powłokę zabezpieczającą, która sprawia, że nowe zabrudzenia nie są już tak trudne do usunięcia.
Pojemność: 1l.
Producent: Rooto System.
Cena: 40 zł     

Wash and Wax
Środek myjący i woskujący w jednym. Konserwuje już w trakcie mycia, nie jest konieczne dodatkowe woskowanie. Można stosować do wszelkiego rodzaju plastikowych powierzchni.
Pojemność: 500 ml.
Producent: Yachticon.
Cena: 37 zł     

Wasserpass Reiniger - czyścik do linii wodnej
Środek pozwalający bez wysiłku usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z linii wodnej takie jak glony, wodorosty, muszle, osady, przebarwienia, plamy po oleju i rdzy, zażółcenia, przebarwienia żelkotu. Bardzo łatwy w użyciu – wystarczy nanieść produkt na czyszczoną powierzchnię, pozostawić by zadziała i spłukać wodą. Nie uszkadza żelkotu.
Producent: Yachticon.
Pojemność: 500 ml
Cena: 39 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho