Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Farby jachtowe          ->Narzędzia i akcesoria malarskie


Kombinezon ochronny do malowania
Kombinezon roboczy, wykonany w 100% z polipropylenu, co zapewnia mu bardzo dobrą przepuszczalność powietrza, i nie powoduje przegrzania i pocenia się.
Lekki i bardzo wytrzymały, oddychający materiał z dobrą wytrzymałością na rozciąganie i wydłużenie. Stanowi skuteczną barierę przed pyłem. Posiada kaptur wykończony gumką, szew zewnętrzny kryty. Zamek błyskawiczny koloru białego przykryty specjalną patką. Brzegi rękawów oraz nogawek wykończone gumkami ściągającymi, dzięki czemu kombinezon zapewnia większą szczelność.
Kolor: biały.
   

Taśma malarska
Taśma wykonana z lekko krepowanego, impregnowanego papieru, jednostronnie pokryta specjalnym klejem na bazie kauczuku naturalnego. Przeznaczona jest do maskowania powierzchni podczas prac lakierniczo - malarskich w temperaturach do 80°C. Odporna na działanie rozpuszczalników organicznych, farb i lakierów. Posiada bardzo dobrą przyczepność do podłoża z metalu, tworzyw sztucznych, utwardzonych powłok farb i lakierów, szkła, gumy, drewna, kamienia. Nie pozostawia żadnych śladów na oklejanych elementach.
Długość: 45m.
     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho