Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Farby jachtowe          ->Farby podkładowe


EPIFANES Epoxy Coating HB (dwuskładnikowa) 0,75l
Farba dwuskładnikowa na bazie żywic epoksydowych wzbogacona związkami cynku w celu zapewnienia jej także właściwościach antykorozyjnych. Doskonale kryjąca i wypełniająca. Polecana szczególnie jako farba zapobiegająca osmozie i do naprawy kadłubów dotkniętych osmozą. Do stosowania na laminat jako farba barierowa oraz jako farba antykorozyjna na stal i aluminium. Może być pokrywana dwuskładnikowymi farbami poliuretanowymi i epoksydowymi.
Cena: 220 zł     

EPIFANES Epoxy Primer (dwuskładnikowy) 0,75l
Dwuskładnikowa farba podkładowa na bazie żywic epoksydowych wzbogacona związkami cynku w celu zapewnienia jej także właściwościach antykorozyjnych. Doskonale kryjąca i wypełniająca. Łatwa w szlifowaniu.
Cena: 220 zł     

EPIFANES Interimcoat (dwuskładnikowy) 0,75l
Dwuskładnikowa farba podkładowo kryjąca na bazie żywic epoksydowych i winylu. Do zastosowania zarówno nad jak i pod linią wodną. Ze względu na wyjątkową strukturę, farba ta może być pokrywana zarówno jedno- jak i dwuskładnikowymi produktami EPIFANES.
Cena: 220 zł     

       
EPIFANES Multi Marine Primer (farba gruntująca) - 0,75l
Jednoskładnikowa farba podkładowa na wszystkie spotykane rodzaje powierzchni – drewno, laminat, stal, stal o wysokiej odporności na korozję, aluminium, metale galwanizowane, miedź. Łączy cechy wszystkich pojedynczych podkładów na poszczególne powierzchnie.
Cena: 138.01 zł     

Sea-Line podkład epoksydowy antykorozyjny - 0.75l
Szczególnie polecany do gruntowania podłoży stalowych poniżej i powyżej linii wodnej. Stanowi doskonałe zabezpieczenie podłoża przed korozją i zapewnia bardzo dobrą przyczepność kolejnych powłok.
Pojemność: 0,75l.
Cena: 124 zł     

Sea-Line podkład epoksydowy Lightprimer GRP - 0.75l
Wysokiej jakości dwuskładnikowy podkład epoksydowy. Stanowi doskonały grunt pod farby i lakiery nawierzchniowe pod i nad linią wody. Szczególnie polecany do jachtów i łodzi z laminatów – poliestrowych i epoksydowych.
Pojemność: 0,75l.
Cena: 97 zł     

Seajet 117 Multipurpose Epoxy Primer - 1l
Uniwersalny i nowoczesny podkład epoksydowy wszechstronnego zastosowania. Doskonale nadaje się do zabezpieczania jachtów i łodzi poniżej linii wodnej. Do stosowania na kadłubach z laminatu jako farba zapobiegająca osmozie oraz na stal jako farba antykorozyjna. Doskonały jako podkład pod antifouling.
Kolor: szary.
Pojemność: 1,0l
Waga: 1,5kg
Cena: 165 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho