Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Farby jachtowe          ->Farby nawierzchniowe


EPIFANES Bilgepaint (jednoskładnikowa) 0,75l
Jednoskładnikowa farba nawierzchniowa, ochronna, o dużej odporności na oleje, na bazie żywicy alkidowej. Do stosowania w zęzach, maszynowniach, komorach łańcuchowych i w innych pomieszczeniach, gdzie wymagana jest odporna powłoka ochronna.
Cena: 125 zł     

EPIFANES Mono-urethane 0,75l
Schnąca na powietrzu, jednoskładnikowa farba nawierzchniowa (wykończeniowa) o bardzo wysokim połysku na bazie żywic alkidowo - uretanowych. Z jednej strony farba ta wykazuje własności technologiczne lakierów jednoskładnikowych, zaś z drugiej strony osiąga stopień twardości zbliżony do lakierów dwuskładnikowych.
Cena: 170 zł     

EPIFANES Nautiforte 0,75l
Jednoskładnikowa farba nawierzchniowa (wykończeniowa) o bardzo wysokim połysku na bazie silikonowej żywicy alkidowej. Farbę tą cechuje bardzo dobra płynność, krótki czas schnięcia, minimalna przyczepności zanieczyszczeń. Jest odporna na działanie czynników atmosferycznych oraz wody słodkiej i słonej, bardzo długo zachowuje połysk, nie żółknie.
Cena: 170 zł     

   
EPIFANES Nonskid Deckcoating (jednoskładnikowy) 0,75l
Przeciwpoślizgowa, jednoskładnikowa farba nawierzchniowa pół-połysk na bazie żywic alkidowej i uretanowej. Dodatek granulatu polipropylenowego nadaje farbie chropowatość przez co zapobiega ślizganiu się na pokładach.
Cena: 160 zł     

EPIFANES Poly-urathane Colours (dwuskładnikowy) 0,75l
Dwuskładnikowa farba wykończeniowa o wysokim połysku na bazie nasyconej żywicy poliestrowej, z utwardzaczem z izocyjanowym. Dodatkowe zastosowanie lśniących pigmentów nadaje farbie bardzo dobrą zdolność pokrywania jak również utrwala połysk i kolor na długie lata.
Cena: 255 zł     

EPIFANES Waterline Paint - 0,25l
Jednoskładnikowa twarda farba nawierzchniowa przeznaczona do malowania linii wodnej, z wysokim połyskiem, dająca zabezpieczenie przed wodą morską i słodką oraz warunkami atmosferycznymi, z filtrem UV. Może być nakładana bezpośrednio na żelkot.
Pojemność: 0,25l.
     

FLEXY - farba do pontonów
Jednoskładnikowa, bardzo elastyczna farba o doskonałej przyczepności, która nadaje się do bezpośredniego malowania neoprenu, hypalon i innych podobnych materiałów z których wykonane są łodzie pneumatyczne. Może być także używana na inne elastyczne powierzchnie jak winyl, skóra, guma, itp.
Pojemność: 0,5l.
     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho