Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Farby jachtowe          ->Farby antyporostowe


EPIFANES Copperfree (samopolerująca farba antyporostowa) 0,75l
Samopolerująca farba antyporostowa niezawierająca związków miedzi, cyny (TBT) oraz biocydów. Stosownie do swoich samopolerującym właściwości farba zapewnia gładkie i czyste dno przez cały sezon i jednocześnie zapobiega powstawaniu grubej powłoki kolejnych warstw farby na kadłubie. Przeznaczona jest specjalnie do stosowania na wodach słodkich.
Cena: 185 zł     

EPIFANES Foul Away (samopolerująca farba antyporostowa) 0,75l
Samopolerująca farba antyporostowa niezawierająca związków miedzi, cyny (TBT) oraz biocydów. Zapewnia gładkie i czyste dno przez cały sezon i jednocześnie zapobiega powstawaniu grubej powłoki kolejnych warstw farby na kadłubie. Nadaje się do zastosowania na wodach słodkich i słonych.
Cena: 280 zł     

Seajet Antifouling 033 Shogun
Nowoczesna, samopolerująca farba przeciwporostowa na bazie tlenku miedzi o wydłużonym działaniu. Nadaje się do wszystkich typów łodzi i jachtów do prędkości 40 węzłów. Nie zawiera związków cyny. Stosownie do swoich samopolerujących właściwości kontakt z wodą ma stale świeża powłoka biocydów co zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed porastaniem oraz zapobiega tworzeniu się po kilku sezonach grubej powłoki antifoulingu na kadłubie. Zalecana grubość trzech warstw zapewnia ochronę przez dwa sezony na wodach morskich Europy Północnej. Nadaje się do stosowania na wody słodkie i słone oraz na wszystkie rodzaje kadłubów za wyjątkiem aluminiowych. Farba musi wyschnąć przez min. 12 godziny przed wodowaniem. Czas do wodowania nieograniczony.
Pojemność: 0,75l
Waga: 1,5kg
   

Seajet Antifouling 034 Emperor
Wysokiej jakości samopolerująca farba przeciwporostowa zawierająca biocydy nowej generacji w tym pirytionianu cynku. Nadaje się do wszystkich typów łodzi i jachtów do 40 w. Nie zawiera związków cyny (TBT) i tlenków miedzi. Nie powoduje korozji galwanicznej, może być używana na kadłuby aluminiowe. Stosownie do swoich samopolerujących właściwości kontakt z wodą ma stale świeża warstwa biocydów co zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed porastaniem oraz zapobiega tworzeniu się po kilku sezonach grubej powłoki antifoulingu na kadłubie. Nadaje się do stosowania na wody słodkie i słone.
Pojemność: 0,75l
Waga: 1,5kg
     

Seajet Antifouling Coastal
Twarda farba przeciwporostowa na bazie żywic syntetycznych i tlenku miedzi. Nie zawiera związków cyny (TBT). Nadaje się do wszystkich typów łodzi także szybkich motorówek (do 70 w.), jachtów regatowych których dno jest czyszczone w trakcie sezonu oraz jachtów wyjmowanych z wody w trakcie sezonu. Opracowana specjalnie na wody słodkie (śródlądowe) oraz wody przybrzeżne. Dostępne kolory: niebieski i czerwony.
Pojemność: 0,75l.
        

Seajet Antyfouling Samurai
Samopolerująca farba przeciwporostowa na bazie tlenku miedzi. Nadaje się do wszystkich typów łodzi i jachtów do prędkości 40 węzłów. Nie zawiera związków cyny. Stosownie do swoich samopolerujących właściwości kontakt z wodą ma stale świeża powłoka biocydów co zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed porastaniem oraz zapobiega tworzeniu się grubej powłoki antifoulingu na kadłubie. Nadaje się do stosowania na wody słodkie i słone.
     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho