Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Mapy, locje i przewodniki żeglarskie    -> Polska          ->Mazury i śródlądzie


Jeziora: Tałty, Ryńskie, Tałtowisko,...Jagodne. Mapa żeglarska CK laminowana
Mapa obejmuje akwen jezior: Tałty, Ryńskiego, Tałtowisko oraz Kanału Tałckiego. Ponadto, jeziora: Kotek Wielki, Szymon, Szymoneckie, Górkło i Jagodne oraz kanały: Grunwaldzki, Mioduński i Szymoński. Zawiera plany miast Mikołajki i Ryn. Szczegółowo pokazuje izobaty, głębokości, rafy, miejsca biwakowe i kotwicowiska, boje na szlaku wodnym. Na odwrocie znajduje się opis akwenu, szlaki żeglugowe, opis linii brzegowej, miejsca biwakowe, bezpieczeństwo żeglugi. Zgodna z GPS.
Skala 1:25 000.
Cena: 16 zł     

Jezioro Kisajno, Dobskie, Dargin cz. płd. Mapa żeglarska CK - laminowana
Mapa obejmuje akwen jeziora Kisajno, Dobskiego oraz południową część jeziora Dargin. Szczegółowo pokazuje izobaty, głębokości, kamienie, miejsca biwakowe i kotwicowiska, boje na szlaku wodnym. Opisane są: szlaki żeglugowe, linia brzegowa, miejsca biwakowe, warunki bezpiecznej żeglugi, podane współrzędne geograficzne raf.
Zgodna z GPS.
Skala 1:25 000.
Wydanie z 2006r.
Cena: 15 zł     

Jezioro Nidzkie. Mapa żeglarska CK - laminowana
Mapa obejmuje akwen Jeziora Nidzkiego. Zasięg mapy: śluza i jezioro Guzianka na północy, Wiartel na wschodzie, bindugi: Mały i Duży Lasek na południu, Karwica i Pranie na zachodzie. Na odwrocie opis akwenu w językach polskim i niemieckim. Szczegółowo pokazuje izobaty, głębokości, kamienie, miejsca biwakowe i kotwicowiska, boje na szlaku wodnym. Opisane są: szlaki żeglugowe, linia brzegowa, miejsca biwakowe, warunki bezpiecznej żeglugi, podane współrzędne geograficzne raf.
Zgodna z GPS.
Skala 1:20 000.
Wydanie pierwsze. Warszawa 2004.
Cena: 15 zł     

Jezioro Niegocin, Boczne i Wojnowo. Mapa żeglarska CK - laminowana
Mapa obejmuje akwen jeziora Niegocin oraz jeziora Boczne i Wojnowo. Zasięg mapy: Giżycko na północy, Upałty i jezioro Wojnowo na wschodzie, półwysep Kula i przejście na Jagodne na południu, Wilkasy na zachodzie. Szczegółowo pokazuje izobaty, głębokości, kamienie, miejsca biwakowe i kotwicowiska, boje na szlaku wodnym i inne szczegóły locji. Na odwrocie znajduje się opis akwenu w językach polskim i niemieckim. Opisane są: szlaki żeglugowe, linia brzegowa, miejsca biwakowe, warunki bezpiecznej żeglugi, podano współrzędne geograficzne raf.
Zgodna z GPS.
Skala 1:20 000.
Wydanie pierwsze. Warszawa 2004.
Cena: 13 zł     

Jezioro Roś. Mapa żeglarska CK - laminowana
Mapa obejmuje jezioro Roś. Zasięg mapy: od Pisza po Białą Górę, Zatoka Rudzka, Zatoka Bylicka, Ramię Szczęsie i Kanał Jegliński. Szczegółowo pokazuje izobaty, głębokości, kamienie, miejsca biwakowe i kotwicowiska, boje na szlaku wodnym. Na odwrocie znajduje się opis akwenu: szlaki żeglugowe, linia brzegowa, miejsca biwakowe, warunki bezpiecznej żeglugi, kamienie.
Zgodna z GPS.
Skala 1:20 000.
Wydanie pierwsze. Warszawa 2008.
Cena: 13 zł     

Jezioro Śniardwy. Mapa żeglarska CK - laminowana
Mapa obejmuje akwen Śniardw oraz jezior Seksty i Warnołty. Zasięg: Okartowo na północy, jezioro Kocioł na wschodzie, śluza Karwik na południu, Popielski Róg oraz Wierzba na zachodzie. Szczegółowo pokazuje izobaty, głębokości, rafy, miejsca biwakowe i kotwicowiska, boje na szlaku wodnym. Na odwrocie znajduje się opis akwenu, szlaki żeglugowe, opis linii brzegowej, miejsca biwakowe, bezpieczeństwo żeglugi, podane są współrzędne geograficzne śniardwiańskich raf. Zgodna z GPS.
Skala 1:25 000.
Wykonana w oparciu o pomiary dokonane w 2002 i 2003r.
Cena: 15 zł     

Liwiec. Przewodnik kajakowy - J. Jagiełło
Najdokładniejszy przewodnik po Liwcu, jaki kiedykolwiek powstał.
Precyzyjne kilometraże tworzone na podstawie pomiarów GPS, opis wszystkich zabytków nad rzeką, zaznaczone miejsca niebezpieczne, informacje praktyczne: kiedy, jak i czym spływać. Opisane spławne dopływy Liwca.
Cena: 26 zł     

               
Mazury i Warmia - mapa laminowana
Olsztyńska starówka, port w Mikołajkach, Twierdza Boyen w Giżycku, miasteczko westernowe w Mrągowie - mazurskie miasta mają wiele do zaoferowania turystom. Rejsy po jeziorze Śniardwy, spływ Krutynią, wycieczka rowerowa wokół jeziora Łuknajno - miłośnicy aktywnego wypoczynku także znajdą tu coś dla siebie.
To wyjątkowe połączenie mapy i przewodnika zawiera wszystkie informacje niezbędne zarówno na krótki wyjazd, jak i dłuższe wakacje:
- opisy kilkudziesięciu niezwykłych miejsc wartych odwiedzenia,
- łatwa nawigacja: atrakcje z przewodnika ponumerowane i zaznaczone na mapach,
- poręczny format, wygoda składania i trwałość,
- mapy i plany najważniejszych miast w dogodnych dla turysty skalach: region Warmii i Mazur (1:200 000), Giżycko, Mikołajki, Mrągowo, Olsztyn, Węgorzewo (1:15 000),
- przydatne informacje praktyczne: dni i godziny otwarcia obiektów, ceny biletów, ważne dane teleadresowe,
- kalendarium najciekawszych imprez cyklicznych.
Cena: 25 zł     

Mazury i Warmia pełne wrażeń - Malwina i Artur Flaczyńscy
Warmia, Mazury i Suwalszczyzna to kraina cudów! Nie tylko cudów natury, takich jak jeziora, których jest tu około trzech tysięcy, albo jak leniwie meandrujące rzeki czy też przepastne puszcze z dzikimi ostępami. Znajdują się tu również prawdziwe cuda techniki i inżynierii: kanał, którym statki płyną… po lądzie, mosty kolejowe przypominające rzymskie akwedukty... Miłośników historii zachwycą skarby w postaci krzyżackich i biskupich zamków, majestatycznej pruskiej twierdzy czy pozostałości imponujących bunkrów z czasów II wojny światowej. A są tu jeszcze niezwykłe zwierzęta, na przykład koniki polskie – potomkowie dzikich tarpanów. Podczas pieszych, rowerowych albo kajakowych wycieczek można zobaczyć żyjące na wolności żubry, jedną z największych w Europie kolonię łabędzi czy też bocianią wioskę, gdzie mieszka więcej ptaków niż ludzi.
activebook to przewodnik dla tych, którzy w ruchu odpoczywają najlepiej. Dla uprawiających sport, dla szukających nowych doznań, dla wszystkich pełnych energii.
Cena: 54.90 zł     

Pieniny. Spływ Pienińskim Przełomem Dunajca. Przewodnik
Przewodnik opisujący kilometr po kilometrze trasę spływu pienińskim przełomem Dunajca.
Przewodnik w języku polskim, angielskim i niemieckim.
Cena: 5.50 zł     

Rawka Przewodnik kajakowy
Rawka, Białka, Chojnatka, Krzemionka, Rylka - przewodnik kajakowy.

Precyzyjne kilometraże tworzone na podstawie pomiarów GPS!
Opis wszystkich zabytków nad rzeką
Zaznaczone miejsca niebezpieczne
Informacje praktyczne: kiedy, jak i czym spływać
Po raz pierwszy opisane spławne dopływy Rawki
Cena: 22.60 zł     

Szlak Wielkich Jezior Mazurskich
Przewodnik dla turystów wodnych

Książka będąca nieocenioną pomocą dla wszystkich lubiących uprawiać turystykę wodną, powinna też zachęcić tych, którzy jeszcze nigdy nie żeglowali do wyruszenia na Szlak Wielkich Jezior Mazurskich. To już czwarte wydanie tego przewodnika, a pierwsze w "Alma-Pressie". Zostało znacznie poszerzone i uzupełnione. Autor opisuje oprócz głównego szlaku Pisz-Węgorzewo jeszcze 18 szlaków bocznych. Książka zawiera wiele cennych informacji, w tym spis przystani przystani żeglarskich. Dodatkowymi walorami są mapy i plany miast oraz 64 kolorowe zdjęcia.
Autor: Wojciech Kuczkowski
Cena: 20 zł     

Szlaki Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego - Wojciech Kuczkowski
Przewodnik po szlakach Kanału Elbląskiego oraz Pojezierza Iławskiego - szczegółowo prezentuje szlaki od Elbląga po Jeziorak, z Iławą, Ostródą i okolicznymi jeziorami włącznie. Książka zawiera opisy nautyczne, opisy przystani, a także liczne opowieści z historii i współczesności regionu.
W komplecie: siedem map szlaków żeglarskich. Książka powstała na bazie wydania z 1994 roku, po uzupełnieniu i uaktualnieniu przez autora.
Cena: 49 zł     

Warmia, Mazury, Suwalszczyzna
Autor: Piotr Skurzyński.
Książka jest podzielona na sześć rozdziałów odpowiadających mniejszym regionom. W każdym rozdziale hasła (ważniejsze miejscowości, parki narodowe i krajobrazowe, rzeki, jeziora, kanały) ułożone są w kolejności alfabetycznej.
W przewodniku można znaleźć informacje o najciekawszych miejscowościach, opis zabytków, dane o bazie noclegowej i wyżywieniu, a także informacje dotyczące rekreacji i kultury oraz ciekawych imprez, które odbywają się w danej miejscowości lub najbliższej okolicy.
Przy miejscowościach znajdujących się w okolicach są podane odległości od większej, opisanej jako hasło główne.W przewodniku są opisy szlaków turystycznych, pieszych, żeglugowych, rowerowych i samochodowych znajdujących się na danym terenie.
Każdy rozdział został wyróżniony innym kolorem.
Cena: 58.80 zł     

Wielkie Jeziora Mazurskie Przewodnik żeglarski - Krzysztof Siemieński
Jedyny tak obszerny, dokładny i aktualny przewodnik żeglarski po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.
Żeglarze znajdą w nim wszystkie niezbędne dla siebie wiadomości: aktualne dane o 165 portach i przystaniach na szlaku WJM, wraz z numerami telefonów, adresami stron www i współrzędnymi GPS, opisy poszczególnych jezior kanałów i śluz oraz miejscowości, zdjęcia z powietrza większości przystani z opisami, mapy z naniesionym oznakowaniem nawigacyjnym, propozycje tras rejsów wraz z planami, spis znaków nawigacyjnych, wiadomości praktyczne, atrakcje turystyczne oraz ciekawostki historyczne.
Cena: 64.90 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho