Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Mapy, locje i przewodniki żeglarskie    -> Drogi śródlądowe          ->Drogi niemiecke - Delius Klasing


Canal du Midi
Autor: Bernd-Wilfried Kiessler.
Kanał Południowy - Morze Śródziemne do Tuluzy.

Rzeki i kanały na południu Francji stają się coraz popularniejszym miejscem dla amatorów pływania. Na Kanale Południowym przez większą część roku jest ciepło i słonecznie. Krajobraz jest piękny, a po jego obu stronach znaleźć można wiele ciekawych miejsc, związanych z historią regionu.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 45 zł     

Der Rhein
Autor: Manfred Fenzl
W nowym i gruntownie poprawionym wydaniu swojego przewodnika, oprócz samego Renu autor opisuje także leżące w jego pobliżu akweny jak np. w części holenderskiej Neder Rijn i Lek jak również Waal, Oude i Nieuwe Maas, Merwede, Noord i nowy szlak do Hoek van Holland. Ten doskonały kompan podróży, w nowym, większym formacie, z licznymi kolorowymi planami, zapewnia również informacje techniczne dotyczące mostów i śluz, bezpiecznych kotwicowisk, możliwości noclegu w marinach, a także na przybrzeżnych campingach. Znajdziemy tam wreszcie przepisy prawne regulujace uprawianie turystyki wodnej, informacje o lokalnych służbach i kanałach radiowych, a także - gdzie można wyslipowac jacht lub dokonać uzupełnienia zapasów paliwa i żywności.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 133 zł     

Deutsche Binnengewasser Von der Elbe zur Muritz
Książka - przewodnik opisująca odcinek śródlądowych dróg wodnych od Łaby do Muritz. Obejmuje Storkanal i Schweriner See. Zawiera zdjęcia i mapki z oznaczeniem usług dostępnych w marinach oraz wiele innych przydatnych informacji.
Autor: Bodo Muller.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 79 zł     

       
Deutsche Binnenwasserstrassen 1 - Mittellandkanal
Sportowe mapy żeglarskie dla niemieckich szlaków wodnych: obejmują Mittellandkanal, a także Elbe-Seitenkanal na 37 stronach
Mapa zrobiona jest w przyjazym użytkownikowi formacie DIN A3 (składany do A4), skala 1:30000, wierne odzworowanie szczegółów. Przy symbolach mostów odana jest wysokosć, a przy śluzach godziny otwarcia. zaznaczono orty, mariny, miejsca postoju, a także punkty zaopatrzenia w wodę, paliwo i żywność. Oddzielny 16-stronicowy tekst opisuje ogólne warunki nautyczne, wmagane atenty żeglarskie i motorowodniackie, przeisy ruchu, prognozy pogody i robocze kanały UKF.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 89 zł     

Deutsche Binnenwasserstrassen 10 - Bodensee mit Untersee, Seehrein und Uberlinger See
Atlas - zestaw map jeziora Bodeńskiego i sąsiadujących wód. Książka zawiera wstęp z ogólnym opisem geografii, przyrody, przepisów, łączności. Następnie następuje 13 map A3 z głębokościami, oznakowaniem, planami portów i innymi informacjami.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 89 zł     

Deutsche Binnenwasserstrassen 2 - die Elbe
Sportowe mapy żeglarskie dla niemieckich szlaków wodnych: obejmują Elbę, ocinek pomiędzy Hamburgiem i Magdeburgiem, a także kanał Elba-Lubeka
Mapa zaprojektowana w przyjazym użytkownikowi formacie DIN A3 (składany do A4), skala 1:30000, wierne odzworowanie szczegółów. Przy symbolach mostów podana jest wysokosć, a przy śluzach - godziny ich otwarcia. Zaznaczono porty, mariny, miejsca postoju, a także punkty zaopatrzenia w wodę, paliwo i żywność. Oddzielny 16-stronicowy tekst opisuje ogólne warunki nautyczne, wymagane patenty żeglarskie i motorowodne, przepisy regulujące ruch, prognozy pogody i robocze kanały UKF.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 89 zł     

Gewasserkarte Deutschland Nordwest
Krótki przewodnik autorstwa Jurgena Strassburger + rozkładana mapa z niezbędnymi informacjami nawigacyjnymi dla wszystkich otwartych dla żeglugi rzek i kanałów w północnych Niemczech.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 59 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho