Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Książki    -> Techniczne          ->Ogólne


Best of Sail Magazines Things That Work
Książka jest zbiorem porad, jak ulepszyć, ułatwić i uczynić bezpieczniejszym żeglowanie, nadsyłanych przez czytelników magazynu Sail oraz ponad sto nowych. Dotyczą one min. utrzymania instalacji elektrycznej, wodnej na jachcie, organizacji wnętrza, malowania i konserwacji, takielunku, ożaglowania, nawigacji, kwestii bezpieczeństwa oraz wielu innych aspektów życia na jachcie.
Książka w języku angielskim.
Cena: 136 zł     

Boat Maintenance - William M. Burr Jr.
Poradnik rozwiązywania najczęstszych problemów z utrzymaniem właściwego stanu łodzi. Autor, łącząc doświadczenia z przemysłu jachtowego i chemicznego, proponuje sprawdzone sposoby na utrzymanie, czyszczenie i naprawy laminatów, wnętrz, powłok lakierniczych. Proponuje stosowanie konkretnych, sprawdzonych specyfików, a również tłumaczy ogólne zasady wykonywania danych czynności.
Książka w języku angielskim.
Cena: 104 zł     

Choosing for cruising - Bruce Roberts
Wielu żeglarzy całe życie marzy o wielkiej, oceanicznej przygodzie. Gdy jednak próbują realizować swoje marzenia, często przerastają ich problemy z jachtem, osprzętem, z załogą. Bruce napisał książkę, w której analizuje praktycznie wszystkie aspekty wyboru jachtu do danego rodzaju żeglugi. Porównuje kadłuby, ożaglowanie, silniki, rodzaje instalacji, podając wady i zalety poszczególnych rozwiązań. Dyskutuje również kwestie związane z doborem załogi i wykorzystaniem prywatnego jachtu do czarterów.
Książka w języku angielskim.
Cena: 242 zł     

       
Handbuch fur Bootsleute auf Traditionsseglern - Jochen Garrn
Poradnik robót bosmańskich na tradycyjnych żaglowcach. Zawiera opisy podstawowych prac związanych z kadłubem, takielunkiem i żaglami, ilustrowany kolorowymi zdjęciami.
Książka w języku niemieckim.
Cena: 120 zł     

Sailboat Refinishing - Don Casey
Książka o malowaniu i konserwacji jachtów. Zawiera liczne fachowe wskazówki dotyczące procesu przygotowania powierzchni, malowania, organizacji pracy. Od podstawowych czynności po szczegółowe rozwiązania poszczególnych problemów, w tym osmozy i powłok antyporostowych.
Książka w języku angielskim.
Cena: 83 zł     

The Boatbuilders Apprentice - Greg Rossel
Książka zawiera przegląd metod budowy drewnianych łodzi. Objaśnia od podstaw proces budowy - jakich użyć narzędzi, materiałów, objaśnia metody konstrukcyjne.
Książka w języku angielskim.
Cena: 252 zł     

The Complete Book of Yacht Care - Michael Verney
Doskonała książka o utrzymaniu jachtu we właściwym stanie. Autor krok po kroku i element po elemencie pokazuje, jak utrzymać i naprawiać kadłub, drzewca, takielunek, silnik, jak zabezpieczyć jacht na zimę, jak zabezpieczyć na postoju czy kotwicowisku. Michael Verney podchodzi do tematu bardzo praktycznie, ilustruje to schematami i zdjęciami pokazującymi błędy oraz poprawny sposób rozwiązania problemu, a również zamieszcza orientacyjne tabele z cenami, porównuje koszty wykonania danej czynności amatorsko i przez stocznię.
Książka w języku angielskim.
Cena: 141 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho