Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Książki    -> Techniczne          ->Instalacje elektryczne i inne


Boat Mechanical Systems - Dave Gerr
Książka w języku angielskim.
Cena: 190 zł     

Boatowners illustrated handbook of wiring
Podręcznik jachtowych instalacji elektrycznych - alternatory, akumulatory, ochrona antykorozyjna, okablowanie, generatory wiatrowe i ogniwa słoneczne, instalacje elektroniki. Książka wydana w USA, zatem w niektórych miejscach występują odwołania do norm amerykańskich. Książka w języku angielskim.
Cena: 273 zł     

Boatowners illustrated wiring handbook
Książka wydana w języku angielskim
Cena: 242 zł     

Electrics Afloat - Alastair Garrod
Bardzo bogato ilustrowany poradnik jachtowych instalacji elektrycznych. Alastair Garrod tłumaczy kwestie prostowników, zabezpieczeń antykorozyjnych i bezpiecznych połączeń w sieciach 230 V na rysunkach i przykładach. Liczne schematy i gotowe rozwiązania. Nawet kompletny laik będzie w stanie zrozumieć tematykę i poprawnie obsługiwać jachtowe instalacje elektryczne - oraz będzie miał dość wiedzy, by kontrolować to, co mu zainstalują fachowcy. Książka w języku angielskim.
Cena: 169 zł     

         
Essential Boat Electrics - Pat Manley
Informacje przedstawione w książce stanowią jasny i przejrzysty wstęp do zagadnień elektrycznych systemów na jachcie. Co to jest elektryczność, skąd się bierze (silnik, źródła lądowe, generator, źródła odnawialne), jak przebiega instalacja elektryczna na jachcie, urządzenia, ładowanie akumulatorów, usuwanie usterek - na te i wiele innych zagadnień można znaleźć odpowiedź w tym poradniku.
Książka w języku angielskim.
Cena: 136 zł     

Motorboat Electrical and Electronics Manual - John C. Payne
Książka w języku angielskim.
Cena: 273 zł     

Powerboaters Guide to Electrical Systems - Ed Sherman
Książka o projektowaniu i instalowaniu systemów elektrycznych na łodziach motorowych. Obejmuje zagadnienia związane z prądem na jachcie, specyfikę łodzi motorowej, systemy zapłonu, ładowania baterii, urządzeń korzystających z instalacji elektrycznej.
Autor, łącząc teoretyczne podstawy ze wskazówkami "krok po kroku", radzi jak wykrywać usterki, przeprowadzać naprawy oraz instalować nowe wyposażenie.
Książka w języku angielskim.
Cena: 136 zł     

Practical Boat Mechanics - Ben Evridge
Ben Evridge przepracował 25 lat jako mechanik naprawiający silniki jachtowe i rybackie. W tej książce zawarł doświadczenia dobrane do możliwości właściciela jachtu. Opisuje, jak utrzymać swój silnik w dobrym stanie, wykryć usterki, przeprowadzić regulacje we własnym zakresie. Mówi też, które symptomy wymagają natychmiastowej reakcji, a kiedy naprawę można odłożyć na później, oraz jak w sytuacji awaryjnej prowizorycznie zaradzić usterkom.
Książka w języku angielskim.
Cena: 103 zł     

The 12-Volt Bible for Boats
Książka ta stanowi kompleksowy opis 12-voltowego systemu elektrycznego wykorzystywanego na jachtach do zasilania. W sposób przystępny wyjaśnia jak system taki działa oraz jak go zainstalować, utrzymać i naprawiać. Dowiemy się, jak łączyć baterie akumulatorów, jak je podłączać do ładowania, jak działają przetwornice, baterie słoneczne i jak wszystko połączyć, by uniknąć typowych błędów skutkujących upływem prądu, przebiciami czy zwarciami.
Książka w języku angielskim.
Cena: 99.80 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho