Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Książki    -> Poradniki          ->Windsufing, kite, kajaki


Kayaking: A Beginners Guide - Nigel Foster, Julia Claxton
Poradnik dla początkujących kajakarzy - autorzy wyjaśniają wybrać sprzęt, tłumaczą podstawowe manewry oraz dają wskazówki, jak zachować się w razie wypadku na wodzie. Te i wiele innych wskazówek pomogą przygotować się początkującym kajakarzom do wyprawy.
Książka w języku angielskim.
Cena: 57.80 zł     

Kiteboarding Where its at... - Alex Hapgood
Książka w języku angielskim.
Cena: 130 zł     

Kitesurfing bezpieczny i łatwy - Piotr Kunysz
Kitesurfing jest sportem bezpiecznym, pod warunkiem, że osoby które go uprawiają posiadają odpowiednią wiedzę i umiejętności oraz postępują zgodnie z pewnymi zasadami. Zasady te oraz umiejętności można poznać i zdobyć wyłącznie na kursie, pod okiem wykwalifikowanego instruktora. Książka ta powinna być jedynie dopełnieniem wiedzy przekazywanej na kursach dla początkujących oraz przypomnieniem teorii dla już pływających kitesurferów. Takie podejście do kitesurfingu gwarantuje wiele przyjemności już od momentu pierwszych kontaktów z latawcem.
Cena: 42 zł     

Kitesurfing in the Waves: The Complete Guide
Setki zdjęć wraz z fachowymi ioisami, prowadzą czytelnika krok po kroku zarówno przez podstawowe manewry i podstawowe triki, by przejść następnie do tych bardziej skomplikowanych i wymagających większego doświadczenia.
Autorzy: Kristin Boese, Christian Spreckels.
Książka w języku angielskim.
Cena: 116 zł     

Kitesurfing: The Complete Guide
Napisana przez trzykrotnego mistrze świata, zawierająca ponad 500 fotografii, książka opisuje zarówno pierwsze kroki w kitesurfingu, jak i podaje informacje dla zaawansowanych adeptów tego sportu - min. ponad 50 sztuczek, opisanych z detalami, krok po kroku. Ten kompletny przewodnik, opisuje przygotowanie mentalne oraz fizyczne, a każdy etap przygotowań i poszczególnych manewrów ilustrowany jest doskonałymi fotografiami. Ostatnie rozdziały opisują różnego rodzaju ćwiczenia dla kitesurferów oraz sposoby utrzymania i napraw sprzętu.
Autorzy: Kristin Boese, Christian Spreckels, Julie Roberts.
Książka w języku angielskim.
Cena: 116 zł     

           
Open Canoe Technique - Nigel Foster
Poradnik ten przedstawia różne techniki wiosłowania, jak udzielić pomocy w razie wypadku i jak zachować się samemu, jeżeli wypadek przydarzy się nam.
Książka w języku angielskim.
Cena: 68.20 zł     

SUP Poradnik dla początkujących - Simon Bassett
Deska z wiosłem, czyli SUP (Stand Up Paddleboarding) to najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Stał się niezwykle popularny, bo jest niedrogi i można go uprawiać na każdym skrawku wody – na rzekach, jeziorach i kanałach śródlądowych, w nadmorskich deltach i rozlewiskach oraz tam, gdzie do tej pory działali tylko surferzy.

SUP jest bardzo zróżnicowany: można wiosłować na gładkiej wodzie, można surfować, pływać turystycznie, ścigać się, wykorzystywać deskę do uprawiania fitnessu czy jogi.

Simon Bassett odkrywa przed nami wszystko, co początkujący supowiec wiedzieć powinien. Dowiadujemy się jak, gdzie i kiedy bezpiecznie pływać na desce SUP, jak wybrać odpowiednią deskę i wyposażenie, jak wiosłować prosto, skręcać i jak korzystać z deski na wiele różnych sposobów. Wszystko zostało pokazane na 150 zdjęciach, krok po kroku.
Cena: 18 zł     

Surf UK - Alf Alderson
Każdy z rozdziałów książki opisuje określoną część wybrzeża. Opisowi każdej z plaż towarzyszy mapa z zaznaczonymi numerami, które odpowiadają numerom w tekście. Każdy punkt jest opisywany, ze szczególnym uwzględnieniem dostępu i znajdujących się udogodnień.
Książka w języku angielskim.
Cena: 89.20 zł     

Surfing: A Beginners Guide - Alf Alderson
Książka skierowana jest do wszystkich, który chcieliby nauczyć się surfingu. Autor objaśnia gdzie i kiedy surfować oraz jak robić to w sposób bezpieczny. Uczy podstaw tego sportu - od wyboru właściwego sprzętu, co jest podstawą do zrobienia jakichkolwiek postępów przez osoby początkujące, poprzez przygotowanie fizyczne do rozpoczęcia surfingu, po pierwsze kroki na plaży i w wodzie.
Książka w języku angielskim.
Cena: 72.40 zł     

The Complete Sea Kayakers Handbook - Shelley Johnson
Poradnik dla początkujących, jak i doświadczonych kajakarzy morskich. Opisuje wyposażenie, przydatne akcesoria, odzież, podstawowe i zaawansowane techniki, zagadnienia o nawigacji.
Książka w języku angielskim.
Cena: 85 zł     

Waterskiing - Jack Travers
Autorem, będący trenerem amerykańskiej drużyny narciarzy wodnych, dzieli się swoją wiedzą, która pozwala jego podopiecznym zajmować czołowe miejsca w międzynarodowych rankingach tej dyscypliny sportu.
Książka w języku angielskim.
Cena: 72.40 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho