Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Książki    -> Poradniki          ->Wędkarstwo


ABC wędkowania - Jacek Stępień
Jak zostać wędkarzem, jak wybrać odpowiedni sprzęt, łowisko, metody połowu, przynęty i zanęty. Na te i wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź w tym poradniku.
Cena: 38.80 zł     

Atlas wędkarski - Łukasz Kolasa
Amatorskie łowienie ryb na wędkę nieustannie cieszy się popularnością. Może być dającym wytchnieniem hobby, pasją, a także sposobem na życie. Poradnik składa się z części opisowej, która jest swoistym niezbędnikiem wędkarza. Czytelnik odnajdzie w niej informacje na temat sposobów i technik wędkowania, sprzętu, zanęt oraz przynęt. W drugiej części - atlasowej zaprezentowano opisy gatunków ryb, łowisk oraz wiele praktycznych wskazówek. To poradnik zarówno dla wędkarzy początkujących, jak i zaawansowanych, którzy chcą łowić jeszcze skuteczniej.
Cena: 29.95 zł     

Boleń - Jacek Stępień
Boleń jest rybą wyjątkową. Ostrożną, przebiegłą, niezwykle trudną do złowienia. Każdy wędkarz marzy, by umieć ją łowić. Poradnik ten pozwoli skutecznie łowić te ryby. Zawiera on informacje o zwyczajach tych ryb,najlepszych łowiska, doborze
odpowiedniego sprzętu.
Cena: 36.80 zł     

Czarna Przemsza. Łowisko specjalne. Przewodnik wędkarski
Wędkarski niezbędnik - co należy wiedzieć o łowiskach Czarnej Przemszy - charakterystyka, jak łowić, gdzie, kiedy i na jaką przynętę.
Autor: Mikołaj Hassa.
Cena: 4.50 zł     

Dunajec. Przewodnik wędkarski. Od źródeł do Sromowiec Niższych
Wędkarski niezbędnik. Wszystko co należy wiedzieć o łowiskach górnego Dunajca - charakterystyka łowisk, rady gzie, kiedy i na jaką przynętę złowić ryby.
Autor: Wojciech Piziak.
Cena: 4.50 zł     

Górna Drawa. Przewodnik wędkarski
Wędkarski niezbędnik - co należy wiedzieć o łowiskach Górnej Drawy - charakterystyka łowisk, jak łowić, gdzie i na jaką przynętę.
Autor: Marian Paruzel.
Cena: 4.50 zł     

Karp - Przemysław Mroczek
Przemysław Mroczek, specjalista w łowieniu karpi,dzieli się z czytelnikami swoimi najnowszymi doświadczeniami: nowoczesny sprzęt, nowe sposoby połowu, nowe zdjęcia.
Cena: 31.40 zł     

               
Polska. Atlas wód wędkarskich PZW
Wydawnictwo BiK, Wydawca między innymi 25 map okręgów PZW, opracowało publikację Polska - Atlas Wód Wędkarskich PZW, która ukazała się na rynku w drugiej połowie listopada 2012 r. Atlas zawiera mapy wszystkich 45 okręgów PZW oraz Gospodarstwa Rybackiego PZW Suwałki z zaznaczonymi wodami wędkarskimi PZW oraz mapę Polski z granicami poszczególnych okręgów. Jest to publikacja w twardej okładce. Format atlasu - B4 (24x34 cm) jest tak dobrany aby na mapach formatu 34x48 cm (rozkładówki) pokazać wszystkie wody danego okręgu - nawet te najmniejsze. Wykazy i lokalizacje wód otrzymaliśmy od poszczególnych okręgów PZW - także po przygotowaniu map i opisów okręgi otrzymały materiał do autoryzacji.

Układ atlasu jest następujący: prezentacja ZG PZW z danymi teleadresowymi oraz planem Warszawy z lokalizacją siedziby oraz rys historyczny wędkarstwa na Ziemiach Polskich i informacje o działalności statutowej PZW wraz ze zdjęciami wędkarskimi. Następnie są prezentacje okręgów w kolejności alfabetycznej zawierające dane teleadresowe, plan z lokalizacją siedziby, opis okręgu z ogólną charakterystyką wód, ograniczenia i inne istotne informacje o okręgu oraz mapa ze wszystkimi wodami i wykaz wód z informacją o lokalizacji wody na mapie. Atlas liczy 184 strony, z czego 88 stron to mapy. Całość wzbogacona ciekawymi zdjęciami.

W atlasie znalazły się również artykuły "Krótka historia informacji o polskich łowiskach wędkarskich" Jana Marka Kochańskiego, "Mapa i nawigacja" Cezarego Karpińskiego, "Rybnik - nasze małe Ebro" Artura Betchera i "Wędkarstwo Karpiowe" Marka Kwietnia.
Cena: 109 zł     

Spinning. Poradnik dla początkujących - Jacek Kolendowicz
Fachowy podręcznik dla początkujących wędkarzy. Można dowiedzieć się z niego jak zacząć przygodę ze spinningiem, jaki sprzęt kupić, jak łowić w różnych łowiskach, jak wybrać skuteczne przynęty.
Znajdują się w nim również podstawowe informacje o rybach łowionych metodą spinningową oraz o etyce wędkarskiej i najważniejszych przepisach prawnych. Liczne zdjęcia i rysunki objaśniają tajniki spinningowych technik.
Cena: 36.80 zł     

Szeląg Wielki i Mały. Pojezierze Iławsko-Ostródzkie. Przewodnik wędkarski
Wędkarski niezbędnik. Co należy wiedzieć o jeziorach Szeląg Wielki i Szeląg Mały. Charakterystyka łowisk, jak łowić, gdzie i na jaką przynętę.
Cena: 4.50 zł     

Wędkarstwo polskie. Podręczny poradnik - Andrzej Paruzel
Niezwykle praktyczna, starannie opracowana i dobrze zilustrowana, a w niej m.in.:
- wędkarstwo spinningowe, spławikowe, gruntowe i muchowe
- niezbędny sprzęt
- techniki łowienia
- charakterystyka poszczególnych typów łowisk
- popularne gatunki ryb: okresy żerowania i miejsca występowania.
Cena: 29.90 zł     

Wędkarstwo słodkowodne - John Wilson
Z całą pewnością żadne inne hobby nie jest w równej mierze mieszaniną, sprzeczności, plotek, łutu szczęścia, satysfakcji, niezdecydowania i kontemplacji. Jedno wiem na pewno - nie istnieje nic innego, co pozwoliłoby dojrzałemu mężczyźnie doświadczać chłopięcego entuzjazmu, dekada po dekadzie. I tak mijają kolejne lata, a on wstaje o porze, kiedy ryby najprawdopodobniej ruszają na żer. Niechaj będzie to na przykład lutowy poranek, gdy ziemię pokrywa gruba warstwa szronu, a pożądanym łupem jest kleń.
Udanych łowów, John Wilson
Cena: 19.90 zł     

Wisłok. Przewodnik wędkarski
Wędkarski niezbędnik. Co należy wiedzieć o łowiskach Wisłoka - charakterystyka, jak łowić, gdzie i na jaką przynętę.
Autorzy: Izabela Ptak, Waldemar Ptak.
Cena: 4.50 zł     

Wszystko o wędkarstwie, czyli jak złowić dużą rybę! Maciej Zdzienicki
Poradnik wędkarski dla zaawansowanych i początkujących. Omawia szczegółowo wszystkie gatunki ryb żyjących w Polsce i zawiera szereg cennych i praktycznych wskazówek ich skutecznego połowu na wędkę.
Cena: 13 zł     

Złów i wypuść. Poradnik dla początkujących - Mateusz Baran
Poradnik przybliża ideę modną na świecie i coraz popularniejszą w Polsce. Szczegółowo radzi, jak holować rybę, jak ją podebrać oraz jak szybko i bezboleśnie
uwolnić. Dowiedz się z niego, co czuje ryba i jak ograniczyć jej stres, a także jakie akcesoria koniecznie trzeba mieć ze sobą na łowisku.
Cena: 26.20 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho