Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Elektronika jachtowa    -> Radiotelefony i łączność          ->Navtex, AIS, odbiorniki


Kombinowana antena VHF/GPS
Cena: 390 zł     

   
MeteoMan
Dla każdego żeglarza planowanie podróży, możliwość przewidzenia pogody jest kluczowe. Zmienna wysokości ciśnienia oraz historia prędkości wiatru są nieocenione przy określeniu nadchodzących warunków atmosferycznych.
Wiele żeglarzy polega na tanich barometrach, które są nie dokładne, mają niską rozdzielczość oraz bardzo ubogą historię. MeteoMan posiada dokładny, wysokiej rozdzielczości barograf z 5 dniową historią ciśnienia oraz prędkości wiatru. Jest prosty w użyciu, godny zaufania, pobiera bardzo mało prądu z akumulatora.
Meteoman opcjonalnie z czujnikiem wiatru (NMEA - nie znajduje się w komplecie), który pozwala określić prędkość, kierunek wiatru oraz temepraturę. By ułatwić prognozę na najbliższe dni wyświetla także historię ciśnienia oraz prędkości wiatru z ostatnich 5 dni

Dodatkowo poza funkcjami meteorologicznymi posiada także wbudowany chronometr, stoper, timer regatowy, czujnik temperatury oraz napięcia akumulatora.

Meteoman można połączyć z NMEA Clipper Wind system, skąd może pobierać dane o kierunku i sile wiatru, poprzez wyjście Clipper Wind.

Cena: 569.99 zł     

NASA AIS Engine 3
Odbiornik komunikatów AIS wyposażony w złącze RS-232. Może być podłączony do chartplottera współpracującego z AIS lub komputera PC wyposażonego w odpowiednie oprogramowanie. Pozwoli to na wyświetlanie pozycji, kursów, prędkości i innych parametrów statków wyposażonych w nadajniki AIS (obowiązkowe dla większych jednostek). Port urządzenia pracuje z prędkością 38 400 baud zgodnie z ITU-1371.

Urządzenie do pracy wymaga anteny VHF (nie współdzieli anteny radiotelefonu).

Urządzenie odbiera na kanałach A i B (przełączając), dekoduje wszystkie komunikaty klasy A i B. Można też podłączyć do urządzenia odbiornik GPS tak, by przekazać sekwencje RMC GPSa do chartplottera/komputera.

W komplecie program Seaclear i próbna wersja Software On Board.
Cena: 559.99 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho