Sail-ho  
  LOGOWANIE

Użytkownik (email)

Hasło

Zaloguj

Nie pamiętam hasła

(zostanie wysłany email)

  PRODUKTY
Elektronika jachtowa
Książki
Mapy elektroniczne i software
Mapy, locje i przewodniki żeglarskie
Materiały i chemia jachtowa
Nawigacja
Odzież żeglarska
Prace bosmańskie
Różności
Silniki i napędy
Sporty wodne
Środki ratunkowe
Woda, paliwo, prąd, światło
Wyposażenie i osprzęt jachtowy
Wyprzedaż

Materiały i chemia jachtowa    -> Farby jachtowe          ->Pozostałe


Anstrich Vorreiniger - odtłuszczacz
Odtłuszczacz i zmywacz przed malowaniem. Znakomite przygotowanie podłoża przed malowaniem. Wystarczy rozpylić spray, pozostawić na chwilę i spłukać wodą. Nie zawiera ropuszczalników.
Pojemność: 0,5l.
Cena: 53 zł     

Anti Pocken Fett - smar antyporostowy
Zapobiega porastaniu przez organizmy morskie śrub, przekładni Z i S, zaworów, wałów, przetworników sond i kadłubów małych jednostek. Może być używany na wszystkich powierzchniach. Działa jak "rybia skóra".
Pojemność: 0,5l.
Cena: 97 zł     

EPIFANES Easy-Flow 1l
Dodatek lub produkt wszechstronnego zastosowania. Do użycia na stal jako olej penetrujący i wiążący rdzę w primerach do metalu. Do użycia na drewno jako impregnat i dodatek do gruntów do drewna. Może być użyty jako dodatek do lakierów i farb zwiększający rozlewność.
Pojemność: 1l.
Waga: 1,14kg.
Cena: 125 zł     

     
EPIFANES Nonskid Beads 20gr
Granulat przeciwpoślizgowy, który można dodawać do farb Epifanes Poly-urethane Color oraz Epifanes Mono-urethane. Ilość w opakowaniu wystarcza na jedną puszkę 0,75 l. Starannie wymieszać przed malowaniem. Nakładać wałkiem.
Cena: 40 zł     

EPIFANES Paint Remover 1 l
Żel do usuwania istniejących powłok malarskich. Powoduje złuszczenie istniejącej powłoki, którą następnie łatwo usunąć za pomocą szpachelki lub cykliny. Do nakładania pędzlem.
Cena: 185 zł     

Rost Umwandler - odrdzewiacz
Zatrzymuje i usuwa rdzę i proces korozji jednocześnie chroni przed ponownym tworzeniem się rdzy i korozji. Przetwarza rdzę i korozję w stały związek chemiczny, który tworzy idealne łączenie dla następnej warstwy podkładowej (np dla Yachticon Zink Spray) i lakieru. Miejsca uszkodzone oczyścić ze starych resztek lakieru i rdzy papierem ściernym lub drucianą szczotką. Nałożyć płyn. Po upływie 6-8 godzin pokryte miejsca wyszorować suchą ścierką. Powstała warstwa fosforanu stanowi idealne łączenie dla warstwy podkładowej i lakieru. Na koniec spłukać wodą lub wytrzeć ścierką.
Pojemność: 0,25l.
Cena: 57.99 zł     

  SZUKAJ PRODUKTU
 


Brak towarów w worku

 

Copyright (C) Sail-ho